Novinky ze zámku nosil dříve kurýr, dnes na Vás vyskočí z mailu

O nejdůležitějších novinkách a připravovaných nabídkách a akcích zámku Loučeň jsme informovali nejprve v elektronickém občasníku, který měl název Loučeňský zámecký kurýr. V posledních třech letech zasíláme těm, kdo si to přejí, aktuální informace o chodu zámku zhruba jednou za 12 dní prostřednictvím mailingů.

V Loučeňském zámeckém kurýru, jak říkáme našemu newsletteru, Vás čekají jen samé příjemné zprávy.

Firemní elektronický newsletter, nazvaný Loučeňský zámecký kurýr, vycházel zhruba čtyřikrát ročně v čase od zpřístupnění zámeckého areálu veřejnosti v červenci 2007 až do poloviny roku 2011. Všechna jeho čísla si můžete prolistovat níže kliknutím na přílohy nazvané Newsletter. Ještě dnes obsahují vedle časově omezených výzev i nemálo zajímavých informací, které s časem nezestárly. A také pár kreslených vtipů, povětšinou na zámecký účet.

V současnosti přinášíme našim klientům novinky daného období, ale také speciální nabídky, slevy a historky ze zákulisí prostřednictvím facebooku (Zámek Loučeň) a především pravidelných mailingů. Maily ze zámku se objevují v mailboxech zájemců zhruba ve dvanáctidenních intervalech.Máte-li zájem o pravidelné zasílání stručných aktuálních zpráv ze zámku, vyplňte níže uvedený dotazník.

Připojené soubory

e-shop

Vstup do e-shopu