Valentýnský pobyt

Překvapte svého partnera pobytem na zámku. Svátek všech zamilovaných si můžete užít v netradičním prostředí s komfortem a v pohodě.

Udělejte radost své lásce a obdarujte ji romantickým zážitkem v podobě víkendového pobytu v romantickém prostředí. Nabízíme ubytování na 1 noc v zámeckém hotelu Maxmilián, případně v zámeckých apartmánech nebo kouzelném Domečku knížete Alexandra.

Při příjezdu na Vás bude čekat lahev nachlazeného sektu s jahodami a květinové překvapení pro partnerku.Večer zahájí romantická večeře při svíčkách o třech chodech a ráno následuje bohatá snídaně.

Den můžete využít ke koupání v bazénu, k romantickým procházkám zámeckého parku a vychutnávat klid a romantiku těchto pohádkově kouzelných míst. Objednat si můžete masáž nebo také privátní saunu jen pro Vás dva. Po procházce či masáži Vám přichystáme kávu nebo čaj se sladkou dobrotou.K pohodě Vašeho romantického dne jistě přispejě i netradiční prohlídka zámku s průvodcem v roli kostýmované postavy.

Termíny pobytů : 15. 2. 2013 nebo 16.2.2013

Pro svůj pobyt můžete zvolit z následujících typů pokojů:

Dvoulůžkový stylový pokoj Zámeckého hotelu Maxmilián se sprchou 2 790 Kč
Dvoulůžkový stylový pokoj Zámeckého hotelu Maxmilián s vanou 2 990 Kč
Dvoulůžkový stylový pokoj Zámeckého hotelu Maxmilián s vířivkou 3 690 Kč
Zámecký apartmán nebo Domeček knížete Alexandra s postelí s nebesy 5 090 Kč

Ceny jsou uvedeny za 2 osoby a 1 noc. Další noc je možné přiobjednat a nabídneme Vám na ní 40% slevu.

Čerstvě zamilovaným doporučujeme přiobjednat balíček luxusní přírodní kosmetiky s pěnou do koupele, svíčkou a masážním olejíčkem...

Svůj romantický pobyt si můžete ihned rezervovat zde. Do poznámky napište VALENTYN 2013.

 

Obrázková galerie

e-shop

Vstup do e-shopu