Objednejte si nevšední ubytování na zámku

Hledáte, kde se hezky ubytovat? A zkusili jste již spát jako kníže nebo kněžna přímo na zámku? Přijeďte zažít tento nevšední zážitek a objednejte si jeden z našich pobytových balíčků. Jsou určeny jak milovníkům romantiky, tak rodinám nebo pracovním kolektivům. Z naší nabídky ubytování na zámku si určitě vyberete.

 • Program pro dva Romantika zámecké noci

  Pro ty, kteří hledají skutečně romantické ubytování, nabízíme noc na zámku, sen mnoha romantických duší. Splňte si ho na Zámku Loučeň. Zaručený způsob, jak potěšit svého partnera: romantika zámecké noci.

 • Svatební služby Manželská láska

  Každé výročí svatby nebo seznámení je důvodem pro strávení tohoto slavnostního dne jenom ve dvou, v klidu a s veškerým komfortem. Slavnostní přípitek, dobrá večeře a květiny by neměly nikdy chybět. Rezervujte balíček ke svatebním výročím pro sebe, nebo své rodiče.

 • Nechte se na venkovském zámku a v jeho blízkém okolí hladit přírodou. Dotyk přírody

  Relaxační balíček Dotyk přírody je určen pro všechny dámy a mámy, které si chtějí "orazit" uprostřed krásné české přírody a navíc v romantickém historickém prostředí. Takže dámy a mámy, toto je ta správná romantika...

 • Pokoj na Maxmilián I. Valentýnský pobyt

  Překvapte svého partnera pobytem na zámku. Svátek všech zamilovaných si můžete užít v netradičním prostředí s komfortem a v pohodě.

 • Rezervace ubytování

  Pokud Vás zaujaly naše tematické balíčky, můžete je ihned rezervovat prostřednictvím našeho on-line rezervačního formuláře. Do poznámky prosíme uveďte název balíčku, který jste si vybrali.

 • Vy a Vaše dítě na sebe konečně budete mít jednou čas. S tátou mě baví svět

  Víkend jenom s tátou může být velká zábava a životní zážitek, na který všichni dlouho vzpomínají. Vezměte své potomky na zámek, kde všichni můžete zažít hromadu legrace a kde se určitě nebudete nudit.

 • Tak tohle pravý gurmán prostě musí ocenit! Gurmánský víkendový pobyt

  Hledáte nápad na zajímavý víkend v zimních měsících, ale hory nejsou to pravé? Přijeďte na zámek Loučeň ke kouzelnému Stolečku, prostři se, který se bude jen prohýbat pod spoustou dobrého jídla a pití.

e-shop

Vstup do e-shopu