Rezervace svatebního termínu

Máte-li již vybrané datum pro váš velký den, obraťte se na nás, abychom prověřili obsazenost termínu. Kontaktovat nás můžete celoročně emailem nebo telefonicky. Doporučujeme rezervaci pro letní měsíce s dostatečným předstihem.

svatba s kašnou

Pro rezervování dne a hodiny Vašeho svatebního obřadu bez dalších služeb prosím volejte svatební koordinátorku (tel. 721 383 665 - Denisa Vajskébrová), která Vám nabídne volné termíny, ověří je na místní matrice a poté provede předrezervaci. Následně Vám předá/přepošle pokyny od Obecního úřadu - matriky Loučeň. Po zaplacení svatebního poplatku a po potvrzení správnosti všech nezbytných dokumentů obecní matrikářkou (přičemž formality na místní matrice musí být vyřízeny nejméně 30 dnů před svatbou, jinak nám matrika zruší garanci termínu), Vám s radostí vystavíme závazný rezervační dopis.

Pokud chcete na zámku Loučeň prožít nejen svůj svatební obřad, ale zároveň využít náš jedinečný historický areál také jako místo pro svoji svatební hostinu a svatební noc, kontaktujte prosím rovněž výše uvedené telefonní číslo.

e-shop

Vstup do e-shopu