Outdoorové aktivity

Tradiční i netradiční aktivity pro zpestření programu Vašeho eventu a aktivní odpočinek jeho účastníků. Výběr z aktivit v rámci areálu i mimo něj.

Barokní slavnosti

Aktivity v zámeckém komplexu

Cvičení týmové spolupráce provádíme jak v teoretické, tak především v praktické rovině. Naše kurzy pestře a koncepčně kombinují dobrodružné, sportovní, animované, kreativní a psychologické hry a přimějí účastníky k již zapomenuté aktivitě a soutěživosti. Směřování ke společnému cíli často vede až k euforickým stavům nefalšovaného nadšení a pomáhá tak ke zkvalitnění vztahů v pracovním kolektivu na bázi přátelství.

Největší atrakcí zámku Loučeň je bezesporu Labyrintárium zasazené do kouzelného zámeckého parku, který byl založen v první polovině 19. století.
Jedině zde naleznete 10 labyrintů a bludišť z přírodních materiálů, které propojuje naučná stezka o historii labyrintů. Kromě bloudění a meditování můžete v parku také sportovat - 3 běžecké okruhy různé délky a náročnosti jsou ideálním místem pro ranní rozcvičku. Parkem prochází také dendrologická stezka která představuje více než 100 druhů dřevin, některé velmi vzácné.

Pro milovníky adrenalinu nabízíme také následující aktivity:
  • Lanové centrum
  • Treewalk neboli visuté lávky
  • Lukostřelba
  • Bungee running - lezecká stěna
  • Půjčovna kol a terénních koloběžek
  • Zorbing

Ucelený program si můžete z jednotlivých výše uvedených nabídek sestavit sami, případně pověřit jeho sestavením profesionály z outdoorových agentur spolupracujících se zámkem Loučeň. Programy školení v přírodě vycházejí z tzv. zážitkové pedagogiky, která efektivně kombinuje modelové problémové situace zasazené do přírodního prostředí s lehkým fyzickým výkonem. Propracované outdoorové hry pomáhají spolehlivě a nenásilnou formou posilovat spolupráci Vašeho týmu a předávají účastníkům impulzyk hledání netradičních, novátorských řešení.


e-shop

Vstup do e-shopu