Odpočinek a zábava

Pro chvíle odpočinku po náročném pracovním jednání nebo tréninku manažerských dovedností nabízíme výběr aktivit v relaxačním zázemí Zámeckého hotelu, na zámku i v zámeckém parku.

Relax zóna

Relaxační zázemí hotelu tvořívnitřní bazén a sauna s odpočívárnou. Na přání klientů zajišťujeme masáže.

Hry

Nabízíme Vám relaxační a sportovní hry zaměřené na odlehčení atmosféry v jednotlivých pracovních týmech.Tyto hry lze uspořádat jako prestižní soutěžení jednotlivých pracovních kolektivů, nebo jako naprostou relaxaci doplněnou o masáže, kadeřnice, vizážistky, reprodukovanou hudbu apod. Tato forma posilování firemní identity uvolněným způsobem vytváří nové vazby v kolektivech. Kromě her tzv. pohybových, jsme velkými příznivci her strategických, jejichž těžiště se odehrává v rovině vymýšlení vhodného postupu, delegování pravomocí, komunikace se spoluhráči i protihráči, rozhodování, vyhodnocování rizik atd. Stanete se diplomaty, admirály, objeviteli pralesního království nebo řediteli mocných korporací. Tyto zábavné akční hry, kde soutěžíte v týmu, Vám umožní pohlédnout na kolegy pod novým zorným úhlem.

Léto » fotbal, volejbal, tenis, plavání, atletika, cyklistika, lukostřelba, horolezecké programy, pétangue, golf, paintball, atd.
Zima » lyžování všech forem, curling, bruslení, hokej, sněžné skůtry, psí spřežení, boby, atd.
Strategické hry » diplomacie, bariéry, action scrabble, grand prix, atd.

Večerní programy

Nedílnou součástní vydařené firemní akce je večerní zábava pro osvěžení pracovního programu. Úkolem večerních aktivit, které nabízíme, je pobavit, zaujmout, překvapit a pomocí společného zajímavého prožitku umožnit pracovníkům pozitivní identifikaci s firmou a jejími cíli. Vyberte si
z našeho nabídkového menu k nejrůznějším příležitostem:

Casino » velká herna s vlastní firemní emisí peněz, živou hudbou, třeba i ve stylu retro
Večer ve stylu Šakalích let » rokenrol, barvy, vinylové desky
Večer s Limonádovým Joe » whisky, kankán, kovbojské soutěže, country tance
Skotský večer » dudáci, hry a soutěže ve stylu skotských oslav, vzpírání kamene, přetahovaná, curling
Titanic aneb Slavnost na parníku » vážná přednáška či pracovní porada, náhle přerušená poruchou lodi a inscenovaným požárem, po níž následuje přesun na jinou loď k velké slavnosti
Ledová show » velký turnaj v curlingu či minihokeji s recepcí přímo na ledě
Pirátský večer » karibská atmosféra, piráti a krásné ženy, věnce květin, reggae hudba
Cirkusový den + pouť » přijede cirkus, zájemci mají možnost zapojit se pod dohledem profesionálů do denních příprav čísel večerního programu, kterými mohou ve večerním galapředstavení po boku skutečných cirkusových umělců pobavit či zaujmout své kolegy.

 


Obrázková galerie

e-shop

Vstup do e-shopu