Zámecká gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet všechny naše "osvěžovny".

Nabídka gastronomie na zámku Loučeň je velmi rozmanitá - od rychlého občerstvení až po Gourmet restaurant Maxmilián v zámeckém hotelu. Novinkou pro naše návštěvníky je koncept Vtipné kaše, rychlá, samoobslužná restaurace v přízemí zámku, která se v dubnu 2010 otevřela na místě dřívější Hospůdky na nádvoří.

 • Co si objednat u pultu? Třeba svíčkovou, nebo zdejší specialitu, sladké čápy s mákem. Vtipná kaše

  První na zámku Loučeň, úplně nový koncept rychlé samoobslužné restaurace je Vtipná kaše. Nabízíme tradiční jídla domácí české kuchyně a k nim také něco speciálního pro Vaše mlsné jazýčky: Ftipnou kaši s optimistickým...

 • Restaurace Maxmilián I. Restaurace hotelu Maxmilián

  Luxusní restaurace zámeckého hotelu Maxmilián slouží primárně ubytovaným hostům. Ve vybraných dnech se tu vaří také pro návštěvníky zámku.

 • Bar Zámecká vinárna

  Zámecká vinárna je důmyslně umístěna ve svahu, v kouzelných klenutých prostorách někdejších stájí. Vstup sem najdete přesně napůl cesty mezi zámkem a zámeckým hotelem Maxmilián. Vinárnu otevíráme na objednávku pro uzavřenou společnost.

 • Infocentrum Rychlé občerstvení

  Nemáte tolik času, abyste v klidu poseděli v jedné z restaurací, ale přesto by to chtělo něco na zub? Je libo něco teplého v jednom z našich dvou velkých zahradních stánků, nebo snad točenou zmrzlinu v dalším speciálním...

 • Piknik v zámeckém parku Piknikové koše

  Máte smysl pro romantiku? Pak pocit prázdného žaludku nezahánějte jen tak obyčejným způsobem. Hodujte v přírodě, na zelené louce, pod korunami staletých stromů. Piknikové koše nabízíme od 30. dubna do 30. září.