Gastronomická nabídka pro konference/firemní akce

V duchu moderní gastronomie je sestavena nabídka stravování pro firemní klientelu, která vychází z receptur české domácí kuchyně. Sortiment doplňují kvalitní moravská vína a čerstvě připravované moučníky.

Při sestavování jídelníčku pro Vaši akci Vám nabídneme výběr z následující nabídky:

  • Polední buffety (2 studené předkrmy, polévka, 3 hlavní jídla, 2 přílohy, 2 dezerty)
  • Večerní buffety (3 studené předkrmy, 3 hlavní jídla, 2 přílohy, 2 dezerty)
  • Welcome drinky (sekt, nealko, kanapky)
  • Coffeebreaky (teplé a studené nápoje, lehký snack, ovoce)
  • Rauty (širší sortiment studených a teplých pokrmů, dezertů a ovoce) určené pro celovečerní konzumaci
  • Venkovní grilování nebo rožnění během letní sezóny
  • Denní menu (jednoduchá nabídka menu pro menší skupiny do 15 osob)

Celodenní stravování pro Váš event zajišťujeme v gastronomických provozech Zámeckého hotelu Maxmilián, nebo můžeme nabídnout podávání rautů a speciálních nabídek v banketových sálech v přízemí zámku, případně v zámecké oranžerii nebo vinárně. Dále poskytujeme klasický Party-service se všemi službami a doplňkovým programem, který k tomuto typu produktu náleží.

Po celý den je pro naše hosty otevřen hotelový Lobby bar s nabídkou dobré kávy, točeného piva a širokého sortimentu nealko nápojů.

V době turistické sezóny mohou účastníci Vaší akce využít v provozní době také Hospůdku Na nádvoří.

Speciální gastronomické nabídky

Pro pořádání slavnostních nebo večerních hostin doporučujeme oranžérii nebo zámeckou vinárnu, v letním období je ideálním místem náš zámecký park s nezaměnitelnou atmosférou pro akce s privátním charakterem nebo pro uzavřené společnosti. Díky možnostem propojení je prostředí parku se zahradou a oranžérií schopné flexibilně zareagovat na okolnosti pořádání akce (suchá x mokrá varianta, stavba dočasných altánů atp.), což představuje významnou konkurenční výhodu pro pořádání takovýchto akcí právě u nás.

Welcome drink
koktejl - drink pro uvítání hostů na nádvoří, v parku, v lobby hotelu, neomezený počet osob

Zámecký raut, koktejl nebo recepce
slavnostní menu formou buffetu v zámeckých prostorách, max. celkem 150 osob, možnost rozšíření o zahradní slavnosti-catering v letních měsících

Zámecké bankety
slavnostní servírované menu v zámeckých prostorách

Večeře u knížete
menu dle originálních , dobových zámeckých receptur podávané v knížecí jídelně, max. pro 10 osob

Zahradní slavnost
slavnosti s rauty s nabídkou barbecue v zámeckém parku

Staročeská hostina
raut s nabídkou staročeských pokrmů a nápojů, využívající dobové ingredience - základní suroviny, koření, byliny, přírodní štávy a jiné nápoje atd.

Vinné degustace a autorské prezentace vín jejich producenty - nezávislými vinaři
nosná je pro tyto akce produkce menších a středně velkých prvotřídních moravských vinařů. Ve spolupráci s dovozci vín a jejich sommeliéry mohou být negustována a prezentována také vína francouzská, italská, maďarská, německá či rakouská. Tyto prezentace, degustace resp. přednášky a edukaci je nutno organizovat s min. dvouměsíčním předstihem.

Piknik v zámeckém parku
Kulisa zámeckého parku s výhledem do Polabí přímo vybízí k pořádání privátních pikniků. Rádi vám pro ně vyhradíme v zámeckém parku místa s tím nejkrásnějším výhledem a okolím a připravíme piknikový koš s obsahem, který vychází především z vašeho požadavku

Obrázková galerie

e-shop

Vstup do e-shopu