Vyberte si Loučeň pro vaši příští akci!

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky. To vše je základem naší nabídky pro firemní klientelu.

Na zámku Loučeň svěřujete všechny tyto aktivity vaší firmy do rukou profesionálního týmu. Samozřejmostí je u tohoto typu akcí jejich organizace tzv. „na klíč", přesně podle vašich potřeb a zadání. Kromě takové organizace jsme pro vás připravili nabídku konferenčních paušálů a tarifů, které lze využít jako zvýhodněnou formu balíčků základních služeb, souvisejících s pořádáním všech těchto typů akcí.

Pro firemní akce našim klientům nabízíme:

 • lůžkovou kapacitu celkem 120 lůžek (56 DBL+suite, nebo 60SGL)
 • kongresové sály s variabilním uspořádáním a technickým zázemím včetně tlumočnických kabin a klimatizace, pro až 132 osob
 • široké možnosti večerních a doprovodních programů
 • prostory v zámeckém areálu pro volnočasové aktivity (zámecký park, banketové salonky na zámku, oranžerii, vinárnu)
 • kvalitní catering s nabídkou poledních a večerních bufetů, coffeebreaků a rautů

Rezervovat teď!

 

Podívejte se, co nabízí zámek Loučeň pro firmy

 • Kongresový sál Konferenční prostory

  Moderně vybavený kongresový sál v Zámeckém hotelu, historické sály v přízemí zámku, altán v parku nebo přírodní amfiteátr, to vše josu možnosti, se kterými můžete počítat při plánování Vašeho eventu.

 • Gastronomie Gastronomická nabídka

  V duchu moderní gastronomie je sestavena nabídka stravování pro firemní klientelu, která vychází z receptur české domácí kuchyně. Sortiment doplňují kvalitní moravská vína a čerstvě připravované moučníky.

 • Zámecké slavnosti Vás vrátí do sladkých historických dob. Tématické programy pro firmy

  Doplnit program Vaší akce něčím specifickým, co se jinde nenabízí a je ušité zámku Loučeň " na míru", je motto naších obchodníků. Umíme zorganizovat akci pro komorní společnost, ale třeba i pro 3 000 lidí, nabízíme outdoor programy pro různá roční období, vždy však...

 • Barokní slavnosti Outdoorové aktivity

  Tradiční i netradiční aktivity pro zpestření programu Vašeho eventu a aktivní odpočinek jeho účastníků. Výběr z aktivit v rámci areálu i mimo něj.

 • Čarodějnice Odpočinek a zábava

  Pro chvíle odpočinku po náročném pracovním jednání nebo tréninku manažerských dovedností nabízíme výběr aktivit v relaxačním zázemí Zámeckého hotelu, na zámku i v zámeckém parku.

 • ikona rezervace Ceník ubytování a pronájmů

  Různé kategorie ubytování a variabilní možnosti pronájmů, společně se širokou nabídkou stravování umožní poskládat harmonogram Vaší akce tak, aby odpovídala Vaším cenovým představám.

e-shop

Vstup do e-shopu