U nás se děti při prohlídce nenudí

Na loučeňském zámku totiž děti poznají zámek ze své dětské perspektivy. Provádět je bude kněžna Marie, nebo princezna Karolína a ukáží jim přesně to, co děti zajímá. Jak se na zámku žilo, stolovalo, jaké měly šlechtické děti oblíbené hračky, co jim na zámku chybělo ve srovnání s dnešní dobou, a co měli proti nám navíc...

Uši Vašich dětí budou nastražené k nejvyšší pozornosti. Protože dětská prohlídka na zámku Loučeň je prostě děsně zajímavá. Přijeďte se se svými ratolestmi přesvědčit. Doporučujeme již dětem od 3 let.

» Rezervovat dětskou prohlídku «

Dětské prohlídky se konají v dubnu, květnu, červnu a září o vikendech, o letních prázdninách denně vždy od 14 hod. (v případě zájmu a naplnění skupiny další dětská prohlídka v 15 hod., přijdete-li dříve, můžete se mezitím vyřádit v našich labyrintech).

Aktuálně: Dětské prohlídky nabízíme mimořádně také v březnu 2013 každou neděli od 14.00 hod.!

 

V rámci dětských prohlídek si děti budou, kromě jiného, moci:

  • zazpívat v hudebním salonku, kde koncertoval Bedřich Smetana
  • usednout ke knížecí tabuli v zámecké jídelně
  • hledat ztraceného kocourka z princovy ložnice
  • nalézt dveře do tajné zámecké chodby
  • ... a když kněžna, kníže či Bílá paní zrovna budou mít svůj den,vezmu děti i na zámeckou půdu

a mnoho dalšího. A ke všemu mohou od naší průvodkyně dostat malou sladkou odměnu.

Na základě předchozí rezervace můžeme skupinám nad 18 platících osob nabídnout také Prohlídky zámku s bílou paní, která zde straší téměř čtyři století, nebo klasickou dětskou prohlídku na přání mimo pravidelné časy, v libovolném volném termínu.

 

Obrázková galerie

e-shop

Vstup do e-shopu