Vstupné

Přehled vstupného do zámku a zámeckého labyrintária

  Plné Snížené* Dětské** Děti v kočárku Rodinné vstupné***
PARK S LABYRINTÁRIEM 99 Kč 69 Kč 39 Kč zdarma 270 Kč
ZÁMEK - základní okruh "Knížecí rezidence" 140 Kč 90 Kč 49 Kč zdarma 370 Kč
KOMBINACE PARK S LABYRINTÁRIEM + ZÁMEK 190 Kč 139 Kč 77 Kč zdarma 499 Kč
ZÁMEK - supervelký okruh vč. půdy a zám. kostela +40 Kč **** +40 Kč **** +40 Kč **** zdarma +40 Kč a´ osoba ****

 

* Nárok na SNÍŽENÉ VSTUPNÉ mají senioři, ZTP, studenti,děti ve věku 10 - 18 let v doprovodu rodičů a všechny děti ve školních skupinách.

** Nárok na DĚTSKÉ VSTUPNÉ mají chodící děti do 10 let v doprovodu rodičů nebo prarodičů. Organizované skupiny dětí ze škol (mateřských, základních, středních i vysokých) platí snížené vstupné.

*** RODINNÉ VSTUPNÉ platí pro max. 2 dospělé a 2 děti.

**** Příplatek v jednotné výši ke vstupence do zámku, nebo ke vstupence kombinace park + zámek

  • Příplatek za prohlídku mimo otvírací dobu: 1 500 Kč / skupina. Pro školní skupiny bez příplatku.
  • Příplatek za cizojazyčný výklad: 1 400 Kč / skupina.
  • Na zámecké slavnosti se platí speciální vstupné, které je oproti běžnému ceníku navýšeno v průměru o 55 Kč na osobu. Na nejbližší Večerníčkův den tak zaplatíte: Vstupné do labyrintů a na kompletní program mimo prohlídku zámku: Plné vstupné 160 Kč / Snížené 130 Kč / Dětské 85 Kč / Rodinné 470 Kč. Vstupné do labyrintů i na celodenní program včetně prohlídky zámku: Plné 240 Kč / Snížené 190 Kč / Dětské 120 Kč / Rodinné 690 Kč. » Udělat rezervaci na Večerníčkův den «
  • Za noční prohlídku zámku, která se koná zpravidla poslední sobotu v měsíci, zaplatíte jednotné vstupné 170 Kč.
  • V adventním čase nabízíme výhradně adventní prohlídky zámku s jednotným vstupným 140 Kč, které zahrnuje i dárky pro děti, zdobení perníčků a občerstvení. Za stejnou cenu si mohou především školní skupiny užít také velikonoční prohlídky zámku.
  • Speciální Tajemné prohlídky s Bílou paní v rámci projektu Otevřte 13. komnatu za příplatek 25 Kč / osoba k ceně vstupného do zámku, nebo kombinovaného vstupného.
  • Čokoládové prohlídky zámku za příplatek 40 Kč / osoba k ceně vstupného do zámku, nebo kombinovaného vstupného.
  • Disciplinovaní pejskové na vodítku mají přístup do parku povolen, majitele žádáme, aby měli s sebou pytlíky pro psy a po svých miláčcích uklidili.
  • Upozornění pro autobusové zájezdy: Parkoviště před zámeckou branou je vyhrazeno pouze pro osobní automobily. Autobusy mohou zastavit před zámeckou branou pro výstup a nástup turistů. Následně je však nutný přesun na parkoviště Pod kaštany (250 m od zámku směr centrum obce, poplatek 150 Kč), nebo na velké parkoviště v Patříně (část městysu Loučeň, poplatek 50 Kč). Uvedené poplatky za parkovné autobusů se vybírají po zaparkování, příp. před ním, na pokladně zámku.

 

Obrázková galerie

e-shop

Vstup do e-shopu