Adventní prohlídky zámku

Vánoce patří k nejkouzelnějším obdobím roku. Na zámku Loučeň si atmosféru nejkrásnějších svátků v roce můžete vychutnat s předstihem od začátku prosince, tedy po celý adventní čas.

Během adventních prohlídek obvykle potkáte komorníka i kněžnu.

Jak se slavily Vánoce na zámku? Jak honosná byla adventní výzdoba šlechtických sídel? To vše můžete zjistit při adventních prohlídkách zámku, které pořádáme již s lehkým předstihem před adventním časem. Aby se u těchto již proslulých loučeňských prohlídek dostalo opravdu na všechny zájemce...

V prosinci je sice zámek oficiálně otevřen pouze o víkendech (se speciálním vánočním programem každou adventní neděli). Pro skupiny již od 8 osob ovšem komorník Jeho Jasnosti, nebo přímo krásná kněžna, otevře zámek v jakémkoli čase. Knížecí pár Thurn - Taxis zve v první řadě školní skupiny, pro které bude prohlídka svátečně vyzdobeného zámku s vtipným komorníkem, knížetem, nebo kněžnou v úchvatných šatech jistě nevšedním zážitkem, na který se bude dlouho vzpomínat. Dospělí během prohlídky určitě nepohrdnout horkým punčem, servírovaným přímo na zámku, děti zahřejeme v zimě šálkem čaje. Promalé návštěvníky má knížecí rodina připravený dokonce i malý dárek. Objednávky na Vámi požadovaný termín přijímá infocentrum zámku (infocentrum@castlezamekloucen.com, tel. 325 585 228).

Adventní prohlídky pořádáme v roce 2012 po celý adventní čas a již s lehkým předstihem před ním, konkrétně od úterý 27. listopadu do pátku 21. prosince.

Podrobnosti o náplni a ceně adventních prohlídek najdete zde níže.

Obrázková galerie

Připojené soubory

e-shop

Vstup do e-shopu